русский فارسی English
ورود به سيستم
كلمه كاربري:
رمز عبور:
 
ورود
ثبت نام بازيابي رمز عبور
منوي اصلي
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
شماره حسابهای ما

 

راهنمای ثبت سفارش در سایت
راهنمای ثبت سفارش در سایت

1.          کابران محترم جهت ثبت درخواست خدمات ، ابتدا در وب سایت ما ثبت نام نموده و برای خودتان کلمه کاربری و رمز عبور تعیین کنید. سپس وارد سیستم شوید تا پیام "خوش آمدید!" به نمایش درآید. 

2.          در صفحه اصلی سایت روی آیکون درخواست خدمات مورد نظر کلیک کنید .

3.          در مرحله بعد فرم نمایش داده شده را تکمیل نمایید و دکمه ارسال را بزنید تا درخواست شما ثبت گردد و وارد صفحه اعلام شماره حساب های ما شوید.

4.          وضعیت درخواست شما تا این مرحله در حالت عدم پرداخت است. جهت پرداخت و تکمیل فرم خود می بایست طبق یکی از روشهای زیر عمل کنید:

·         جهت انجام پرداخت های ریالی، اگر یکی از کارتهای عضو شتاب را دارید، برای تسریع کار خود روی گزینه پرداخت آنلاین کلیک کنید و مرا حل پرداخت را اینترنتی و از طریق مرچنت سایت انجام دهید.(در این روش وضعیت درخواست شما به صورت اتوماتیک در حال برسی می شود و نیاز نیست مشخصات پرداخت خود را اعلام نمایید)

·         در غیر این صورت طبق مشخصات اعلام شده در سایت واریز به یکی از حساب های گروه تجاری آوا را انجام داده و پس از پرداخت، به سایت لاگین نموده و در بخش درخواستهای من ، درخواست خود را انتخاب نمایید و در قسمت مشخصات پرداخت ، مشخصات پرداخت را اعلام نمایید . (اگر پرداخت شما ریالی بوده گزینه پرداخت قبلا انجام شده است را انتخاب نمایید ) تا وضعیت درخواست شما درحال بررسی شود.

5.          واحد مالی درخواست هایی که وضعیت پرداخت آن ها در حال بررسی است را مورد بررسی قرار داده در صورت دریافت وجه با مشخصات اعلام شده وضعیت درخواست را تایید شده می نماید، در غیر این صورت وضعیت درخواست تائید نشده میشود. کاربران می توانند در در تاریخچه درخواستها ، درخواست خود را انتخاب نموده و در قسمت مشخصات پرداخت وضعیت پرداخت خود را (تایید شده-تایید نشده و ...) را مشاهده نمایند. کاربرانی که پرداختشان تایید نشده می توانند در بخش درخواستهای من، اطلاعات واریزی خود را اصلاح نموده و مجدد درخواست خود را در حال بررسی نمایند.

6.          در مرحله بعد درخواست های تایید شده توسط کارشناسان انجام شده و کاربران محترم می توانند در بخش درخواستهای من درخواست خود را انتخاب نموده و در قسمت نتیجه درخواست ، نتیجه درخواست خود را (انجام شده-در حال بررسی و ...) را مشاهده نمایند.

7.          کاربران محترم می توانند درخواستهای خود از طریق ارتباط با پاسخگوی آنلاین در سایت و یا تماس با شماره های

 4-88540082-021 پیگیری نمایند.

 

 

لطفاًپيشنهادات و انتقادات سازنده ي خود را در بخش تماس با ما در سایت اعلام کنید تا در اسرع وقت به آنها رسيدگی گردد.

 

 

پيشاپيش از لطف شما متشکريم

پاسخگویی آنلاین

وضعيت ياهو
avabiz_ltd
پشتیبانی خرید اینترنتی، ویزا و مستر

وضعيت ياهو
webtransfer1
وضعيت ياهو
webtransfer2
خرید و فروش پول های الکترونیکی

وضعيت ياهو
webtransfer3
پشتیبانی پول های الکترونیکی

تالار گفتگو
در تالار گفتگوی وب سایت webtransfer درباره پولهای الکترونیکی، به بحث و گفتگو بپردازید و از   تجارب   دوستان   خود  نیز بهره مند گردید.
ورود به تالار گفتگو
ورود به تالار گفتگو
     
آموزش از راه دور
در این قسمت می توانید با استفاده از تکنولوژی Remote Desktop ، از کارشناسان ما جهت افتتاح حساب ، انجام وریفای و ... راهنمایی بگیرید. اطلاعات بیشتر
     
دانلود
براي دانلود كردن آخرين نسخه برنامه وب ماني از آدرس زير استفاده نمائيد.
Download Keeper Classic
 
افتتاح حساب
براي افتتاح حساب شما بايد در سيستم وب ماني ثبت نام نماييد. براي دريافت فرم ثبت نام از آدرس زير استفاده نماييد.
Sign Up (free registration)
     

Check attestation status
دسترسی به بانکها